Windbestendige vierkante paraplu | Pongee polyester | Ø 121 cm
Artikelnummer: TP-LT97111
Windbestendige vierkante paraplu | Pongee polyester | Ø 121 cm
Deze windbestendige vierkante paraplu van 170T pongee polyester heeft een royale diameter van 121 cm en biedt voldoende ruimte voor twee personen. Het glasvezel frame zorgt voor een stevige constructie en met het automatische openingsmechanisme klapt de paraplu gemakkelijk open. Inclusief opberghoesje met schouderband voor comfortabel meenemen.
- Vierkant ontwerp
- Groot genoeg voor twee personen
- Automatisch openen
- Glasvezel frame
- Windbestendig design
- Gemaakt van 170T pongee polyester
- Diameter: 121 cm
- Met opberghoesje met schouderband
- Afmetingen ingeklapt: 90 × 5 × 5 cm (L x B x H)
Enthousiast en persoonlijk advies
Wij staan klaar om te luisteren en met je mee te denken. Wij streven naar een vaste contactpersoon die weet wat je wensen zijn. Onze klanten beoordelen ons met een dikke 9+ en dat is waar we het voor doen.
Digitaal voorbeeld
Na het afstemmen van je wensen ontvang je vrijblijvend een digitaal drukvoorbeeld, zodat je kunt zien hoe het product eruit komt te zien. Stuur ons je logo of tekst en wij regelen het! Wil je liever zelf je ontwerp aanleveren? Dan sturen wij je een template of instructies. Liever een echte sample? Vraag naar de mogelijkheden!
Speciale wensen
Wij hebben de meest gangbare opties voor je geselecteerd. Heb je andere wensen, zoals meerdere drukkleuren, drukposities of een vergelijkbaar product? Neem contact met ons op en wij zoeken het voor je uit!
Meer informatie
| Gewicht (gram) | 520 |
|---|---|
| Afmeting | 121 cm (Ø) |
| Drukafmeting | Paneel 1: max. 300 x 150 mm, Paneel 2: max. 300 x 150 mm, Paneel 3: max. 300 x 150 mm, Paneel 4: max. 300 x 150 mm, Hoes: max. 40 x 400 mm |
| Duurzaamheid / levensduur | Gemiddeld |
| Verpakking | Kunststof zakje |
| Land van herkomst | China |
| Drukopties | Full color |
| Kleur | Zwart, Wit, Beige |
| Materiaal | Polyester |
Druktechniek
Bekijk hier de druktechnieken welke voor dit artikel beschikbaar zijn. Kom je er zelf niet uit? Neem dan contact met ons op. Wij kunnen je hierbij adviseren.
Bedrukking opties
Digitale transfer
Bij digitale transferbedrukking wordt het ontwerp digitaal geprint op een speciale drager en vervolgens uitgesneden. De drager wordt daarna met hitte en druk op het product aangebracht. Omdat de bedrukking in full color (CMYK) mogelijk is, kunnen kleurverlopen (zoals van lichtblauw naar donkerblauw) en fotorealistische ontwerpen probleemloos worden gerealiseerd. Bij textiel (mits het textiel hiervoor geschikt is) is de bedrukking wasbaar tot 60 graden, maar voor optimaal behoud wordt wassen op maximaal 30 graden aanbevolen.
Pluspunten
-
Bedrukking in full color (CMYK)
-
Verloop (gradient) mogelijk
-
Wasbaar op 60 graden (textiel)
Minpunten
-
Kleur kan (minimaal) afwijken
-
Bij groot oppervlak minder ademend
Kies je opties
-
Spoedlevering mogelijk in overleg
-
Gratis digitaal voorbeeld ter controle/bevestiging
-
All-in prijzen, altijd de laagste prijsgarantie